İlk kür 14 Hafta -Testo e.- Boldenon 10.haftadayım

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İlk kür 14 Hafta -Testo e.- Boldenon 10.haftadayım

Mesajgönderen Masterat » Pzt May 06, 2013 1:15 pm

KONU UZUN AMA TAMAMINI OKUYUP BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM..
Selamün aleyküm başlıktada belirtiğim gibi 14 haftalık hacim kurundayım.
perşembe günleri 500 mg Testo e. pazartesi günleri 400 mg Boldenon
Bi kaç sorum hakkında bilgi almak istiyorum
BEN SENEYE MODELLİK YARIŞMASINA GİRMEYE HAZIRLANIYORUM..
Haftada pazartesi salı perşembe cuma anteraman yapıyorum haftanın geri kalan günleri ise dinleniyorum..
ilk ölçülerimden başlıyayım konuya.. Yaş:19 Boy:1.80
Kurdan ÖNCE: Kilo:68.5 Yağ:%5 Omuz:111 Goğüs:95.5 Kol:33
Şimdi ise(10uncu haftadayım kurda) Kilo:76.5 Yağ:%8 Omuz:117.5 Goğüs:101 Kol:37
Beslenmem gerçekten oldukça iyi günde 5 öğün yiyorum duruma bağlı bazen 4 oğün yemek zorunda kalıyorum
Supplement: Iso100 protein ve Aminoasit 1 hafta sonra glutamin alabilirim. Proteini 1er ölçek spordan önce ve uyumadan önce. Aminoasitide 5er tablet spor öncesi ve sonrası içiyorum..
Pct ise: Hergün kahvaltından sonra 1er tablet Supradyn Zinco 220 C vitamini ve B vitamini içiyorum. Günde 1 tablette tok karna Proviron içiyorum.
2 hafta once gogus ucunda bir kaşıntı oldu eczaneye gidip nolvadex aldım ve 5 gün 1er tablet alıp kestim oda kaşıntıyı kesti zaten. Sorularıma geçelim :D
Kurun ilk 1 ayında çok büyük bi sıçrama oldu ve 6 7 kilo gibi bir artış oldu ondan sonra hiç öyle hızlı kilo artışı olmadı beslenmemi hiç kesmediğim halde..
1. Sorum acaba bu normal birşey mi?
2. Sorum şu an azda olsa bi hacim var ama hep kilo almaya çalıştıgım için azda olsa bi gobeğimde var hatlarım kapalı ve vucut bölünmemiş bunlar acaba definasyon kuru yaptığımda kesin olucakmı?

Şimdi Besyo bölümü hazırlık kursuna başlıcam ve 3 ay çok yoğun bi koşu ve dayanıklılık anteramanlarım olucak ve bu yüzden kilomda bi düşüş olmasından korkuyorum.. 1 ay sonra hacim kuru bitiyo ve definasyon kuruna başlıcam acaba bu definasyon kuruna ihtiyacım olucak mı çünkü baya yogun bi şekilde definasyon anteramanı yapıcam yinede ekstradan kur yapmam bana bi faydası olur mu?
Ve anteraman hakkında ise böyle düşünüyorum sabah kursa giderim spordan sonra iyi bir yemek yiyip fitnessa giderim. Kursu cardio gibi farzedersek tabii..
Bunun vucudum hakkında bi kayıbım olucak mı onu merak ediyorum?
Tabi beslenmemi eskisindende iyi yapmak zorundayım biliyorum ve yapıcam çünkü haftanın 4-5 günü belki 2şer anteraman yapmak zorunda kalıcam kafam çok karışık bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

Unutupta yazamadığım eksik birşey varsa sorun cevap veriyim
Masterat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kür 14 Hafta -Testo e.- Boldenon 10.haftadayım

Mesajgönderen Masterat » Pzt May 06, 2013 1:21 pm

Provironun mgını yazmayı unutmuşum 25 mgdır
Masterat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0