KÜR İÇİN YARDIM

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

KÜR İÇİN YARDIM

Mesajgönderen güney007 » Cmt Nis 13, 2013 8:14 pm

merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim biraz kısaca kendimden bahsediyim.

boy:192 cm kilo:75 kg

2012 ylının şubat ayından beri fitness ile ugraşıyorum.yaşım 18.daha önceleri basketbol oynadım.spora başlar başlamaz hemen ilk iş olarak mass tech aldım 1 kutu.fakat iştahım olmadıgı için bir türlü kilo alamayan bir insanım.bu biter bitmez muscletech whey protein yanında beef aminos 400 tablet,animal pak kullandım.şimdi ise universal gain fast 3100,yanında multipower bcaa,gaspari glutamine,ultimate nutrition creatine,Dymatize Nutrition Super Amino kullanıyorum fakat bitmek üzere ne öneririsiniz????

mart ayının başında haftada 1 tane olmak üzere 100 mg primobolan depot ve ilk hafta günde 1 adet olmak üzere (2. hafta 2 3. hafta 3 tane) giderek artan dionobal talet toplam kür haftası 6 hafta ve kürüm bitti.kürün başında kilom 65 şimdi 75.fakat istedigim fit görünüm olmadı.ilk kürüm oldugu için yaşımın küçüklügünden çekinerek vede kilo problemimden dolayı böyle bişi yaptım.şimdi iyi bir küre girmek istiyorum önericeginiz kürlerin tahmini maliyetini de yazarsanız çok sevinirim yorumlarınıziçin şimdiden teşekkür ediyorum.
güney007
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: KÜR İÇİN YARDIM

Mesajgönderen güney007 » Pzt Nis 15, 2013 12:52 pm

Kimse yok mu yardımcı olacak
güney007
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 16, 2013 8:07 am

Hiçbir araştırma yapmadan küre girmişsin ya da araştırma yapmak için sorduğun kişiler seni yanlış yönlendirmiş.
İlk kürün için yaptığın en bariz hata doğal erkeklik hormonu üretimini sıfırlayabilecek ilaçlar almana rağmen dışarıdan testo alıp bunu dengelememek olmuş. Testo ekleyerek primo ile devam edebilirsin danabol artık miadını doldurmuştur kullanım süresinden dolayı
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen UncleO » Sal Nis 16, 2013 8:38 am

Lennox hoca kesinlikle haklı.. Araştırmadan bilinçsiz yapılan kürlerden birisi. Bunu sana tavsiye edern kişiyi umarım birdaha dikkate almazsın. Sen karar verdiysende böyle yanlış yapmazsın umarım.
Danabol yanında testo alman gerekki, dnabol östrojen üzerinden çalışan bir ilaçtır ve östrojen seviyeni artırır. Sen testo (erkeklik hormonunu) baskılamışsın oldukça.. Kalıcı zarar verebilir. Lennox hocanın dediği gibi bir süre testo kullanıp PCT ni yap.Ayrıca aldığın kilolar kas kütlesi değil muhtemelen östrojene dayalı su kütlesi.. 2 ay danabol kullanıp fit olunmaz. Olunsa idi herkes fit dolaşıyor olurdu :)
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen güney007 » Sal Nis 16, 2013 9:25 am

Yorumlarınız için teşekkürler şu anda kadar testesteronla ilgili sorunum olmadı.belli bir süre testesteron enetat kullanıp yanında hiçbirşey kullanmadan mı yapsam yoksa bir süre ara verip yeniden mesela deca testesteron gibi bir küre mi girsem.
Vücudum çok su topladı doğru bunlar giderse eski halime mi dönücem yoksa gitmiyecek mi?
İstedigim fit görünümü kazanmak için nasıl bir kür uygulamalıyım?
3-5 bin tl civarında bir kür beni istedigim şekle sokar mı?
En çok korktuğum şeyler saç dökülmesi,karaciğer sıkıntıları vb. bunlar için ayrıyetten kür dışında ilaç mı kullanılıyor?
Pct demişsiniz kürüm bittigi için şimdi nasıl bir pct uygulamalıyım?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
güney007
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir