Sustanon + Primobolan + Danabol Kür..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Sustanon + Primobolan + Danabol Kür..

Mesajgönderen ImpheatuS » Çrş Eyl 12, 2012 9:45 pm

Arkadaşlar Merhaba 4 yıllık bir spor geçmişim var ve artık ilk kürümü yapmayı planladım ve bugün başladım..

Arkadaşlar profesyonellerden aldıgım bilgiler dogrutulsunda bir ayarlama yaptim ama kafama takilan sorular var burada daha bilgili arkadaşlardanda yardım almak istiyorum.
Kür Prograramım:

Haftada 1 kere 500 mg sustanon ve 5 günde bir 200 mg primobolan depot.Yanında hergün 50 mg Danabol
Bugün ilk enjeksiyonu yaptik (500 sustanon + 200 primo ayrı yerlerden.).Kür 8 hafta sürecek.
ama bunun PCT'si yani tedavisi hakkinda kafamda soru işaretleri var.Bu kürde bana yardımcı olan arkadaşım 1.haftadan itibaren gece yatmadan 10 mg Nolvadex almamı söyledi.
Kür Sonundaki son enejeksiyondan sonraki haftada 5000 I.U Prengly vurulacagımı ve 2 hafta daha sabit 10 mg dozda nolvadex kullanmaya devam edeceğimi söyledi.

ama internette bazi yerlerde nolvadexi kür sırasında almanın kas kazanımını azaltacagını proviyon kullanılması gerektigini pregnlye gerek kalmadıgını yada kür ortasında 1500 lük prengly vurulması gerektigini yoksa testislerin kısırlaşacağını ve kücülecegini okudum iyice kafam karıştı bu son tedavi aşaması hakkında.

Bu konuda tam olarak yapilmasi gereken nedir arkadaşlar?

Teşekkürler.
ImpheatuS
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sustanon + Primobolan + Danabol Kür..

Mesajgönderen Overall » Prş Eyl 13, 2012 9:13 am

Öncelikle 80 kilo luk bir sporcu için haftalık 200 mg primobolan çok az.Primobolanı minimum 300-400 mg vurman gerekiyor en iyi verimi alabilmek için.Kür esnasında günlük 10 mg tamoxifen(nolvadex) alman vücudun doğal testosteronunun hala salgılanmasını sağlayacaktır.Fakat ben onun yerine her gün 25 mg proviron almanı öneririm(proviron hem anti öströjen görevi görür hem doğal testosteronun salgılanmasını sağlar ayrıca testosteronun hücreye daha iyi bağlanıp çalışmasına yardımcı olur yani nolvadexten çok daha etkilidir.)Kür sonu tedavisine gelirsek son sustanon enjeksiyonundan 2 hafta sonra(çünkü sustanonun yarılanma süresi 10-14 gündür) 2 adet 1.500 lük pregnyl i 5 er gün arayla vurulman gerekecek pregnyl i vurduğun günden itibaren 4 hafta boyunca 40 mg nolvadex 100 mg klomen tablet alman pct için yeterli olacaktır.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen ImpheatuS » Prş Eyl 13, 2012 9:51 am

Primobolanı 300 e yükselticegim diger hafta bu nolvadex olayı kafamı cok karıştırmıştı verdiginiz bilgi için teşekkür ederim.

Sustanonun yarılanmasından sonra 2 tane 1.500 lük yerine 1 tane 5000 vursak olmazmı? aldım cünki ilacı buzdolabında bekliyor.

Klomen almamıda söylemediler nolvadex ile prengly yeterli olarak aldıgın dozlar düşük zaten 8 haftalik kür gerek yok dediler bazilari pregnly ' e bile gerek yok dedi her kafadan ses çıkıyor açıkcası.Sizce ne yapmaliyim
ImpheatuS
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Prş Eyl 13, 2012 10:03 am

ImpheatuS yazdı:Primobolanı 300 e yükselticegim diger hafta bu nolvadex olayı kafamı cok karıştırmıştı verdiginiz bilgi için teşekkür ederim.

Sustanonun yarılanmasından sonra 2 tane 1.500 lük yerine 1 tane 5000 vursak olmazmı? aldım cünki ilacı buzdolabında bekliyor.

Klomen almamıda söylemediler nolvadex ile prengly yeterli olarak aldıgın dozlar düşük zaten 8 haftalik kür gerek yok dediler bazilari pregnly ' e bile gerek yok dedi her kafadan ses çıkıyor açıkcası.Sizce ne yapmaliyim

5.000 lik tek seferde ağır gelecektir bu yüzden 2 tane ayrı 1.500 lük pregnyl i 5 gün arayla vurman daha sağlıklı olacaktır(piyasada organonun 1.500 lük 3 ampul 1 kutuda pregnylleri satılmakta)Primobolan ile beraber testosterone enanthate alsaydın pregnyl e gerek yok diyebilirdik ama sustanon 4 ester testosteronu bünyesinde barındırır ve hormon dengeleriyle çok oynar bu yüzden mutlaka 1.500 lük 2 adet pregnyl vurman gerekecek.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen ImpheatuS » Prş Eyl 13, 2012 10:33 am

Beni cok aydinlattin Overall Teşekkür ederim.Birde Organonun Pakistan Malı Sustanonlarından aldım onlardan vuruluyorum 20 adet aldim ama kutusuz gelenlerin bazılarınnın son kullanma tarihi yazan yazı fontları farklı büyük kücük sahte olabileceginden şüpheleniyorum burada hem beni hemde bu kürü yapacak diger arkadaşları bilgilendirmek amaciyla resimlerini koyarsam anlayabilirmisin??
ImpheatuS
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Prş Eyl 13, 2012 10:38 am

ImpheatuS yazdı:Beni cok aydinlattin Overall Teşekkür ederim.Birde Organonun Pakistan Malı Sustanonlarından aldım onlardan vuruluyorum 20 adet aldim ama kutusuz gelenlerin bazılarınnın son kullanma tarihi yazan yazı fontları farklı büyük kücük sahte olabileceginden şüpheleniyorum burada hem beni hemde bu kürü yapacak diger arkadaşları bilgilendirmek amaciyla resimlerini koyarsam anlayabilirmisin??

Pakistan malı sustanon un sahtesi olmaz zaten 3. dünya ülkesi :) ama pakistan sustanonu kullananlardan ürünle ilgili verimli yorum hiç duymadım(adamların ülkesinde dakkada bir bomba patlıyor rastgele yaşıyorlar zaten skt sini yazdıklarına şükür etmek lazım :) ) Ben daha etkili ve kaliteli muadil olarak gonadon u tavsiye ederim belco pharmanın.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen ImpheatuS » Prş Eyl 13, 2012 10:42 am

Gonadon alacaktimda sahtesi cok piyasada dediler hatta alacagim bir adam 2.5 tl tanesi istiyosan bide 10 tl lik olani var diyince benim beyin gitti orada zaten..
Bende yarışmacı bi arkadaşım vasıtasıyla Sustanon aldirdim ama tabiki 4 5 tanesi kutusuz geldi tane tane sattıgı icin adam ayırmış ama SKT lerdeki fontlar degişik o 4 5 tanede cok büyük yazılmış.Kutulu gelenlerde böyle bi problem yok o kafama takıldı biraz Deca bile bulamiyorum piyasada zaten kafayi yedim bu 2 aydır araştırmaktan zamanında protein tozu diye bebek maması bile yutturdular bana moralim bozuk :)
ImpheatuS
Yeni Üye

Mesajgönderen bekir çoğalmış » Cmt Nis 13, 2013 5:45 pm

Hocam benim elimde 2 kutu virigen vardı. 1 sabah 1 akşam aldım bitmesine 2 hafta kala primobolan-sustanan kürüne başladım. 1. Haftada : 2 primobolan - 2 sustanan alıyorum yanına günde 1 tane Anapolan alabilirmiyim? Hocam 2 tane primobolan tek seferde alınırmı? Hocam karaciğer için milk tisle kullansak olurmu? Hocam meme uçları ağrıdığında proviron alsak yeterli olurmu? HOCAM VERECEĞİNİZ BİLGİLER İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
bekir çoğalmış
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 16, 2013 8:13 am

Organon Sustanon'larında sahtesi türemeye başladı. Dikkat edilmesi gerek.
Satıcı güvenilirliği sağlanırsa Gonadon tercih edin.
Ya da Thaiger,Leon,Balkan gibi piyasada kendini kanıtlayan ug-labs ürünlerini tercih edin.

@bekir çoğalmış Arkadaşın konusunda alakasız bir soru sorarak off-topic yapmak yerine konunu düzgünce bir başlık altında açıp sorarsan daha iyi yardımcı oluruz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen dt94 » Çrş Nis 17, 2013 7:40 am

hocam thaiger leon balkan underground lab mı ben özellikle balkanı tıbbi amaçlı steroidlerde yaptığı için ug değil sanıyordum bilgilendirirseniz sevinirim
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 10 misafir