Enjeksiyon Sonrası aşırı ağrı,sertlik

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Enjeksiyon Sonrası aşırı ağrı,sertlik

Mesajgönderen TheTank » Sal Oca 01, 2013 1:57 pm

İyi forumlar herkeze

ben testo enan./boldenon kürü yapıyorum ama bu gidişle bırakmak zorunda kalıcam her enjeksıyon sonrası aşırı ağrı ve sertlık yapıyor enjeksıyon sonrası 3 gün sekerek yürüyorum enjeksıyon gecesı sabaha kadar uyuyamıyorum agrıdan. enjeksıyon yapımında bı sıkıntı yok doktor yaparken kontrol edıyorum ilk zamanlar naprosyn,volteren jel kullandım ama sımdı nafile varmı bunun bi çözümü yoksa kürü bırakmak zorunda kalıcam zaten sporda yapamıyorum
toplamda 4ml enjekte edıyorum. her pazartesi 2ml bolde 2ml testo toplamda 4ml normalde pazartesi ve perşembe günleri 2ml olmak uzere enjeksıyon yaptırıcaktım ama o ağrıyı 2 kere cekemedıgım ıcın tek pztsi yapıyorum.ilaçların aşırı yağlı olmasından kaynaklanıyor dıyorlar ama öyle olsa herkezde olurdu.dün 3.enjeksıyonumu oldum suan yine yatalağım
markalar
leon labs- boldenon
galenıka -testo

yardımlarınızı beklıyorum şimdiden çok saolun.
Kullanıcı avatarı
TheTank
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Enjeksiyon Sonrası aşırı ağrı,sertlik

Mesajgönderen cumhur_ant » Sal Oca 01, 2013 2:41 pm

kardeşim sana tavsiyem iğne yapan kimse onu değiştir başka eli hafif birine git ,bende aynı şekilde testo bolde karıştırıyorum vuran eczacı

bi arkadaşım oda vg yapıyor ilk iğneyi yaptığında hiç bişey anlamadım hatta kendi kendime tribe girdim çocuk acaba ilacı basmayıp bizimi kekliyo

diye daha sonraları vururken bakıyorum iğnenin girdiğini bile hissetmiyorum anlıyacağın eli gerçekten çok hafif .... bana dediği ilacı şırıngayla

çekerken iğnenin ucunu şişeye falan sürtersen o zaman çok acıtır diyo hatta bazen ilacı çektikten sonra iğne ucunu sıfırıyla değiştiriyor

bunları dikkate al....
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen TheTank » Sal Oca 01, 2013 3:03 pm

iğnenin ucunu değiştirtiyorum. benim iğne olduktan sonra başlıyor ağrı gece tavan yapıyor iğne olduktan 4-5 saat sonra başlıyor agrımaya :S
Kullanıcı avatarı
TheTank
Yeni Üye

Mesajgönderen DoggyStyle » Sal Oca 01, 2013 3:08 pm

İlaçlardaki benzyl alkol oranımı öyle bişey var o yüksek olabilir.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen Hammerstorm » Sal Oca 01, 2013 3:52 pm

4 ml ilacı neden tek seferde bir kalçadan enjeksiyon yapıyorsun özellikle galenika nın testosteronu çok yoğun 2 tanesini bile üstüste yaptırdığım zaman ağrıya sebep oluyordu.Yapacağın şey testosterone u sol kalçayadan boldenon u sağ kalçadan vurmak ve enjeksiyon yaptırdığın günden itibaren sabah akşam olmak üzere enjeksiyon bölgelerine naprosyn veya voltaren jel ile beraber muscoril in kas gevşeticisini uygulamak bu şekilde enjeksiyon ağrısı sıkıntısından kurtulmuş olursun.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen TheTank » Sal Oca 01, 2013 3:57 pm

2ml ilacı tek kalçadan yaptırdıgım zamanda ağrı oluyordu 2 kere o ağrıyı cekmemek ıcın tek seferde olması daha iyi olur diye düşündüm.naprosyn volteren kullanıyorum hatta 1 kutu bıtırdım nerdeyse 1 gunde nafile etmıyor
Kullanıcı avatarı
TheTank
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Sal Oca 01, 2013 4:05 pm

Bazı bünyelerde enjeksiyon çok ağrılı olabilir ilaçları yumuşatmak için bir miktar pamuk yağı koyabilirsin
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen moonstorm » Sal Oca 21, 2014 2:25 am

Hocam bugün bende ilk enjeksiyonlarımı yaptım 500 testo e + 400 deca, testo yu sağ bacağa salladım hiç acımadı yağ gibi gitti,ilk defa kendime iğne yaptığımdan elimde amma hafifmiş didim:)) sonra sol bacağa deca yı vurmaya bi başladım sağlam acıdı o,şimdi hafif ağrı var gibi ikisindede ama geçer heralde,bide sol bacağımda decayı vurduktan sonra iğneyi çıkarınca biraz kanadı ama damara falan gelmemiştir heralde ?
Kullanıcı avatarı
moonstorm
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4

Mesajgönderen steroidology » Cum Oca 24, 2014 11:18 am

Biraz klasik olacak ama damara gelse bu postu yazamazdın.
-Yani hayır
Kullanıcı avatarı
steroidology
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5

Mesajgönderen yunuszmen » Cmt Oca 24, 2015 9:11 pm

Voltaren , muscoril gibi kas gevşeticilerini nerden alabilirim , heralde reçeteli satılıyo dimi yani eczaneden istesem vermezler.
yunuszmen
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir