Oxandrolone Anavar nedir ?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Oxandrolone Anavar nedir ?

Mesajgönderen BoneCrusher » Pzt Ağu 20, 2012 8:16 pm

Oxandrolone ( Anavar ) Hakkında
Oxandrolone

Vücut geliştirmeyi hayatlarındaki en güzel uğraş olarak gören ve vücutlarını hayallerindeki gibi yeniden inşa etmek isteyen herkes yağlanmadan , define görünen bir vücuda sahip olmak ister.
Oxandrolone bu noktada bize büyük yardımları olabilecek harika bir dosttur.

Neden Oxandrolone(Anavar)?

Oxandrolone diğer steroidler arasında zarar diyebileceğimiz etkileri oldukça az gösterebilecek ve düzenli doz kullanımında neredeyse hiçbir zararı olmayacak bir üründür.Oxandrolone östrojene dönüşmediği için adelelerde su toplanmayacaktır. Böylece kaslar daha kuru yani define görüneceklerdir. Bu nedenle su atıcı gibi haplara gerek kalmayacaktır.Oxandrolone 'un diğer bir avantajı ise vücudun kendi hormon üretimini durdurmamasıdır.Ayrıca Oxandrolone iştahı kestiğinden endirek olarak vücutta yağ kaybına neden olmaktadır.Oxandrolone vücudumuzda Kreatin-Fosfat sentezini kamçıladığı için , hızlı ve etkili bir kuvvet artışına neden olacaktır.Oxandrolone yardımıyla kazanıcağımız kas kütlesi, vücutta fazlasıyla su tutan diğer steroidlerde olduğu gibi, kür sonunda büyük oranlarda kayıba uğramayacak ve motivasyonumuzun bozulmasına neden olmayacaktır.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Re: Oxandrolone Anavar nedir ?

Mesajgönderen angelcold » Pzr Eyl 23, 2012 9:08 am

öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. ama kafama takılan birşey var acaba bu oxandrolone bir kür olarak deca kadar etki verir mi anabolik etki düzeyi nedir hacim kürü olarak yapılabilir mi bunlar kafama takılıyor.. yoksa senin de dediğin gibi östrojene dönüşmüyor , su tutmuyor falan çok güzel yanları bu anabolizanın ama hacim küründe etkisini bilmek gerek varsa bilgin bilgilendirirsen sevinirim.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eyl 23, 2012 10:16 am

Hacim kürü için bir işe yaramaz,aslına bakarsan hacim veya definasyon farketmez bir kürde başrol oynayabilecek bir anabolizan değil ama güzel kombinelerle yardımcı rol de iyi olur. Özellikle boksörler,halterciler,atletler tercih ederler
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen BoneCrusher » Pzt Eyl 24, 2012 8:23 am

angelcold yazdı:öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. ama kafama takılan birşey var acaba bu oxandrolone bir kür olarak deca kadar etki verir mi anabolik etki düzeyi nedir hacim kürü olarak yapılabilir mi bunlar kafama takılıyor.. yoksa senin de dediğin gibi östrojene dönüşmüyor , su tutmuyor falan çok güzel yanları bu anabolizanın ama hacim küründe etkisini bilmek gerek varsa bilgin bilgilendirirsen sevinirim.

Oxandrolone un etkisi deca ile tartışılmaz bile :) oxandrolone çok zayıf düşük androjenik ve anabolik yapıdadır.Müsabık sporcular sadece kuvvet verdiği ve doping testinde çabuk çıktığı için bu ilacı kullanırlar.Onun dışında yağ yakımına yardımcı olur ve vücuda diyet döneminde enerji verir.Ama yağ yakım gücü masteron winstrol clenbuterol gibi ilaçların yanına bile yanaşamaz.Sadece bu ilaçlara basit bir destekleyici olabilir.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Mesajgönderen Calea » Çrş Kas 28, 2012 5:59 pm

"Oxandrolone vücudumuzda Kreatin-Fosfat sentezini kamçıladığı için , hızlı ve etkili bir kuvvet artışına neden olacaktır."

Bu cümleden kreatin yanında düşük dozda anavar kullansam daha iyi olur anlamını çıkarıyorum.
Düşük doz anavarın zararı olur mu? Düşük doz anavarı kreatinle birlikte kullansam güç artışına etkisi ne kadar olur? Mesela 1 ay düşük doz anavar kullansam... :D
Calea
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen BoneCrusher » Çrş Kas 28, 2012 8:54 pm

Anavar ın yan etkisi 0 dır :) zaten tıp alanında gelişimi geri kalan ve menopoza giren kadınlarda vücut direncini artırmak için kullanılıyor sporcu olmayan bu zayıf bünyelerde bile yan etkisi 0 :)
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Sal Oca 15, 2013 8:47 am

12 haftalik bir hacim kurunun son 4-5 haftasina clen ve oxandralone eklemenin hacim kurune olumsuz bir etkisi olmaz degil mi ?
Aksine ikisininde olumlu etkileri olacagini dusunuyorum. 7. haftaya girdim toplam 13kg aldim yagli degilim fakat biraz su tuttum yuzum falan sisti bu durumu bi nebze de olsa duzeltmek istiyorum. Hic kardiyo yapmiyordum fakat eve yatay bisiklet alip gunluk 45dk da o sekilde kaediyo yapmayi dusunuyorum. Hacim kurune olumsuz etkisi olmadan nispeden yag su acisindan olumli etkisi olurmu sizce oxandralone ve clenin ?
Pct den sonra zaten saglam bir definasyon kuru dusunuyorum ancak suanki sislikten dolayi psikolojim bozulmaya basladi.
Haftalik 500testo enant 400primo ve gunluk 50mg proviron aliyorum.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen UncleO » Sal Oca 15, 2013 1:32 pm

sağlam bi cuttinh düşünüyorsan, clen, stanozolol ve oxandrolone ile güzel bir kür yaparsın..
enjeksiyon olarak propionate ve masteron kullanabilirsin.. eğer ilk kürün değilse trenbolone acetate da ekleyebilirsin..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Arnold1989 » Sal Oca 15, 2013 3:56 pm

Simdilik temiz buyumeyi hedefliyorum kur sonu pct yapip daha sonra 8-10 hafta ayri bir definasyom kuru yapicam..
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen Ommer8800 » Çrş Şub 27, 2013 11:02 pm

Dostlar merhaba
Enantathe ve primobalon u iki hafta kullandım bir haftadır kullanmıyorum şuan
Şuan weider whey bcaa 12000 mhp glutamine beef amino mp assault ve vitargo kullanıyorum hafif mosellik çekimi için az define ve azda olsa güç istiyorum clenbuterol ve oxandrole alsam ne dersiniz çok büyük şeyler beklemiyorum günde 1 kg et ve 400 gr lapaya devam hem bu ara yağlanmak istemiyorum büyümeme olumsuz etkisi olurmu
Ommer8800
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir