Testosterone Enanthate, Primobolan, Anapalon ve Biraz YARDIM

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Testosterone Enanthate, Primobolan, Anapalon ve Biraz YARDIM

Mesajgönderen CskMtl » Sal Eyl 03, 2013 8:03 am

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar

İlk kez bir küre girmeye karar verdım, araştırmalarım sonucunda alttaki küre ulaştım. 20 Yaşında 185 boyunda 81 kilo ve %10.4 vücud yağına sahibim. Yaklaşık 7 yıldır farklı sporların içinde profesyonel olarak bulunuyorum. Son 6 aydır ise bodybuilding yapıyorum. Acaba kür hakkındaki düşlünceleriniz nedir yazarsanız sevinirim.

10 Hafta Boyunca

-Testosterone Enanthate
-Primobolan Depot
-Anapalon

ve kür bitiminde bir süre

-Pregnly
-Klomen
CskMtl
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Testosterone Enanthate, Primobolan, Anapalon ve Biraz YA

Mesajgönderen lennox77 » Sal Eyl 03, 2013 5:15 pm

Merhabalar öncelikle aramıza hoşgeldin ve küründe başarılar dilerim.
Genel çatısı uygun bir kür.
Anapolon 10 hafta çok uzun ve gereksiz bir süre olur bu yüzden de zararları çok olur
4 hafta kullanman kafi (ilk 2 hafta 50 mg,sonraki 2 hafta 100 mg,kürün başlangıcında)
Testo Enanthate 500 mg
Primobolan 400 mg
Kür sonunda Pregnyl'e hiç bulaşma ağır kaçar bu tarz bir kür için. Klomen ve Nolvadex ile PCT yazarız sana
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen CskMtl » Sal Eyl 03, 2013 6:11 pm

lennox77 yazdı:Merhabalar öncelikle aramıza hoşgeldin ve küründe başarılar dilerim.
Anapolon 10 hafta çok uzun ve gereksiz bir süre olur bu yüzden de zararları çok olur
4 hafta kullanman kafi (ilk 2 hafta 50 mg,sonraki 2 hafta 100 mg,kürün başlangıcında)
Testo Enanthate 500 mg
Primobolan 400 mg
Kür sonunda Pregnyl'e hiç bulaşma ağır kaçar bu tarz bir kür için. Klomen ve Nolvadex ile PCT yazarız sana

Öneri için teşekkürler anapolonun nasıl bir yan etkisi olur hiç bilmediğimden soruyorum yani sizin dediğiniz gibi 4 hafta boyunca günde kaç tablet almalıyım size göre ?
Ayrıca ben haftada 2 kere primabolon düşünüyordum, sanırım siz 4 doz verdınız açıklarsanız çok sevinirim.

Saygılar...
CskMtl
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Sal Eyl 03, 2013 6:19 pm

lenox hoca şöyle demek istedi

primabolanın 200 mg olarak kullanmak sana gozle gorulur bır fark yaratmayacak bu yuzden 400 mg a çek onu yanı haftada 4ml kullan
anapolnun tabletı 50 mg dır 2 tablet alırsan 100 mg normal bir dozaj 4 haftadan sonra vücuduna fazla yanetkı bırakacaktır karacigerin cok yorulur cunku cok toksıttır anapolon.

haftada 200 primabolan yalnızca vucdunu yorara 400 mg ıyı bır doz
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen CskMtl » Sal Eyl 03, 2013 8:05 pm

_BlackLight_ yazdı:lenox hoca şöyle demek istedi

primabolanın 200 mg olarak kullanmak sana gozle gorulur bır fark yaratmayacak bu yuzden 400 mg a çek onu yanı haftada 4ml kullan
anapolnun tabletı 50 mg dır 2 tablet alırsan 100 mg normal bir dozaj 4 haftadan sonra vücuduna fazla yanetkı bırakacaktır karacigerin cok yorulur cunku cok toksıttır anapolon.

haftada 200 primabolan yalnızca vucdunu yorara 400 mg ıyı bır doz

Forumda okuduklarımdan ve sizin verdiğiniz bilgilerden sonra Anapolonu kullanmamaya karar verdim çünkü yan etkileri bakımından çok korktum. Acaba anapolon yerine ne kullanabilirim ? Daha az yan etkisi olan ? Sonuçta ilk kürüm ve çok abartmak istemiyorum
CskMtl
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Sal Eyl 03, 2013 8:19 pm

Dianabol cok uygun biraz dahs sert istersen tbol
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen CskMtl » Çrş Eyl 04, 2013 9:55 am

lennox77 yazdı:Merhabalar öncelikle aramıza hoşgeldin ve küründe başarılar dilerim.
Testo Enanthate 500 mg
Primobolan 400 mg

Hocam testo ve primolanı senin tavsiye ettiğin şekilde alacağım. Fakat anapolden vazgeçtim yerine forumdakilerinde önerdiği gibi dianabol veya tbol alacağım öneriniz gangisidir ve kullanım miktarı nedir ?
CskMtl
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eyl 04, 2013 11:22 am

İlk kür için bende Blacklight hocanın dediği gibi Dianabol öneririm.
Primo konusu da 400 mg etken dozaj olmalı
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir