Optimum pharma sahte steroid -kanıtlarıyla-

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Optimum pharma sahte steroid -kanıtlarıyla-

Mesajgönderen Blackcode » Cmt Nis 27, 2024 7:00 pm

Arkadaşlar yıllardır steroid kullanan ve camianın içinde birisi olarak bir araştırma yaptım şimdi bu sahtekar swiss pharma hitech medicals ve sahte zphc satan tayfa şimdi kaliteli optimum pharma şöyle yarışmacı seri böyle iyi seri diye insanları dolandırmayı ve paralarını çalmayı hedefliyorlar çünkü foyaları sürekli meydana çıkıyor :)

Birincisi bir marka iyiyse eğer yarışmacı serisi vs si şöylesi böylesi olmaz mal iyidir ve o markanın her ürününü herkes kullanır yarışmacısıda amatörüde hobi için yapanıda adamlar kafadan ötekileştirme politikası uyguluyorlar buradan zaten ne kadar cahil olduklarını ve amatör dolandırıcı olduklarını anlayın :)

Şimdi kanıtlara gelelim sosyal medyada optimum pharmayı pazarlayan yarma bir arkadaş şöyle diyor bu amerikan markası :) ama 15-20 yıllık sporcuların bu işe eskiden gönül vermiş olanların hepsi kartal merdiven altında üretilen bir marka olduğunu bilir :))

Öte yandan buda kanıtı who is de sorgulayınca ihs tr sunucu olarak çıkıyor yani türk markası ekran görüntüsünüde alıp paylaşalımda host u değiştirene kadar insanlar bu sahtekarların gerçek yüzünü görsünler :)

https://www.whois.com/whois/optimumpharma.net

Buda 2015 te yapılan baskının haberi :)

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/saht ... n-30269923

Linktede adamların foyası zaten ortaya çıkıyor adamlar daha kendine güvenip bu malı biz üretiyoruz diyemiyorlar yapıp yapıp suçu yabancı ülkelere atıyorlar :))

Son olarak diyeceğim şey şuki benim şahsi olarak hiçbir markaya antipatim yok ama insanları salak yerine koymaları ülkemizin zor şartlarına rağmen bu spora maddi manevi gönül vermiş abilerimin kardeşlerimin dostlarımın aptal yerine konmasını kazıklanmasını gururuma yediremiyorum zoruma gidiyor çünkü bende kıt kanaat bu sporu yapmaya gönül vermeye çalışıyorum o yüzden hitech swiss optimum iron satan adama direk sövün bakın bakalım size nasıl cevap verip çirkin ve kirli yüzlerini gösterecekler bu namussuzlardan korkmayın arkadaşlar zira bunlarda çocuk kadar yürek yok bunuda bilin zaten delikanlı yürekli insanlar olsalar gözlerinizin içine baka baka yalan söyleyip sizi kazıklamaya çalışmazlar :)) öte yandan düzgün ve kaliteli malıda sonuna kadar desteklerim bana orjinal alpha pharma ile sp ile balkan pharma ile noxy labs ile buddha pharma ile gelen adama kapım sonuna kadar açıktır
Blackcode
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Re: Optimum pharma sahte steroid -kanıtlarıyla-

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Nis 28, 2024 4:02 pm

İnterneti ele geçirmiş bu malı satan kansızlar zaten en çok yarışmacı ve instagram fenomenleri ile çalışıyorlar swiss in zphc nin hitech in iron un ve optimumun üreticileri aynı kişiler i.u ve e.y.g. İsimli dolandırıcılar hele o kalıbından utanmayan karaktersiz sporcularda bu markaları satarken klasik yalanlarını söylüyorlar çalışmazsa malımızın arkasındayız bütün yarışmacı hocalarımız abilerimiz ve kardeşlerimiz bu markayı kullanıyor kardeşim ben yıllardır bu markayı kullanıyorum vs vs yerseniz tabi :) ama ürünü aldıktan sonra memnun kalmadık yada iade etmek istiyoruz deyin bakın nasıl çirkinleşiyor ahlak yoksunu dolandırıcılar Allah hepimizi bu dolandırıcıların şerrinden korusun iyi forumlar herkese
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Re: Optimum pharma sahte steroid -kanıtlarıyla-

Mesajgönderen BoneCrusher » Çrş May 01, 2024 2:14 pm

Yazmayayım yazmayayım diyorum ama kendimi tutamıyorum bu dolandırıcılar benide kandırdı daha önce swiss pharma ve optimum pharma ile 20 hafta kür yaptım sonuç hayal kırıklığı birde üstüne karaciğer sağlığım ve böbrek sağlığım telafi olmayacak şekilde bozuldu büyük ihtimal ürünlerinin içi kortizol doluydu.

Bundan sonra Swiss pharma hitech medicals optimum pharma ve zphc yi babam bile satsa ilişkimi diyaloğumu keserim net çünkü bu markaları satan şerefsizler yüksek kar marjı olduğu için( Bu markaların üretim maliyeti yok gibi birşey içi çöp yada kortizon dolu ) bu markaların ürünlerini satmaktalar ve tek amaçları sizin zorlukla kazandığınız parayı parayıda geçtim zamanınızı ve emeğinizi çalmak imkanınız varsa hitech i swiss i optimumu ve zphcmedicineyi aldığınız satıcılara iade edin sakın vücudunuza sokmayın zararın neresinden dönerseniz kardır ( tabi iade etmeye kalktığınıza çirkin yüzleri ve ahlaksızlıklarıyla karşı karşıya kalacaksınız hazırlıklı olun :) yada insaflısına denk gelirseniz yüzünü ekşitip trip atarak ürünü iade alır :)
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir